2011_09_30
Er is een vergelijking gemaakt tussen de verschillende goldatapunten om inzicht te krijgen in representative waarden
Gezien de locatie van de data punten en de golfrichting heb ik de eerste berekeningen met de data van 2,5W 46,0N, de middelste, uitgevoerd. Het cluster is nog bezig met de berekeningen, het is aardig druk.
2011_09_27
Het script voor de Energy flux methode is aangepast naar de specifieke situatie. Golfdata op drie locaties is aan de hand van deze energie flux methode geschematiseerd en moet met elkaar vergeleken worden.
2011_09_23
Nieuwe golfdata van Xavier ontvangen, er wordt maandag begonnen met de eerste schematisatie,
2011_09_12
Er is een filter gebouwd voor de golfdata die als het ware een drempel wat bereft de Hs introduceerd. De drempel is nu neergelegd op 1m. Dit houd in dat alle golfhoogte kleiner dan 1m niet significant geacht wordt in het sediment transport. De bijbehorende bestand zijn te vinden in de map "02_waves".
2011_09_09
Wave run laten zien aan Xavier. Gezien de output van SWAN aan de noordelijk-centrale zijde van het nested grid, aan de kust komt de surfzone meer naar het westen, was er het idee om het wave-grid te vergroten. Echter we zien eenzelfde verloop van de kustlijn, de normaal op de kustlijn draait naar het west zuid-westen. Het wave-grid zal desondanks toch vergroot worden met 1 rij cellen om de invloed daarvan te bekijken.